Z miłości do bluesa

Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów zaprasza na


koncert zespołu HARD TIMES


Z miłości do bluesa


15 luty 2020 /sobota/ g. 18:00


Zapraszamy na koncert „post-walentynkowy”, wolny od grubej warstwy lepkiego i czerwonego lukru. Jako miłośnicy dobrego grania zachęcamy Was do wysłuchania pięknych, pozbawionych niepotrzebnej egzaltacji piosenek, pełnych szorstkiej, męskiej liryki, ściskających za gardło lub porywających do tańca!


Hard Times to czterech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę folku, trochę bluesa. Nie zabraknie różnorodności stylistycznej, będzie czasem na smutno o miłości, a czasem na wesoło o urokach życia. Muzycy z wyjątkową lekkością mieszają gospel z flamenco, czy bluesa z krakowską balladą.


Podczas koncertu artyści zaprezentują utwory z najnowszej płyty "Siedem". To już trzeci album w dotychczasowym dorobku zespołu, tym razem w pełni autorski i śpiewany po polsku. Po koncercie zapraszamy na jam session z muzykami Hard Times oraz uczestnikami warsztatów Z harmonijką na ustach. Skład: Łukasz Wiśniewski - gitara, harmonijka, ukulele; Piotr Grząślewicz - gitary, bouzouki, Grzegorz Bąk - gitara basowa.


Bilety: dostępne na miejscu
20zł - solo,
30zł - duet


Więcej:
Fb Warsztaty: https://www.facebook.com/events/2697602380360224/
FB. Koncert https://www.facebook.com/events/471965440136598/


www.hardtimes.pl


www.facebook.com/HardTimesPL


GAK WYSPA SKARBÓW
DOM KULTURY / GALERIA / MUZEUM
ul. Turystyczna 3, 80-680, Gdańsk Wyspa Sobieszewska
tel. 58 323 91 15, e-mail: wyspaskarbow@gak.gda.pl


Wstęp Wstęp płatny
Kategoria Muzyka