Nauka gry na gitarze

ŚRODY / PIĄTKI - GODZINY INDYWIDUALNE


Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:


Wiek: dzieci 6+ i dorośli
Cena: 70 zł – 1 zajęcia, 170 zł – miesiąc
Częstotliwość: 1 raz w tygodniu, 45 minut


ZAJĘCIA GRUPOWE:


Wiek: dzieci 6+ i dorośli
Cena: 70 zł – 1 zajęcia, 120 zł – miesiąc
Częstotliwość: 1 raz w tygodniu, 45 minut


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


INSTRUKTOR:


Ireneusz Pestka - muzyk, gitarzysta, pedagog. Swoje umiejętności muzyczne zdobywał na uczelniach: słupskiej i bydgoskiej na wydziale - Wychowanie Muzyczne pod okiem takich wykładowców jak Leszek Kułakowski.


"Swoje umiejętności muzyczne i nauczycielskie zdobywałem na uczelniach słupskiej i bydgoskiej na kierunku - Wychowanie Muzyczne, pod okiem takich wykładowców jak Leszek Kułakowski. Jako nauczyciel muzyki pracuję od roku 2003, zdobywając doświadczenie w szkołach podstawowych i gimnazjach Gdańska. Od kilkunastu lat jestem też instruktorem nauki gry na gitarze, ucząc dzieci i młodzież w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni i aktualnie w Szkole Muzycznej Yamaha w Gdańsku. „Wspólne muzykowanie” to idea, która jest realizowana na zajęciach."


Zajęcia gitarowe starają się rozwijać nie tylko techniczne umiejętności gry na instrumencie ale też kształtować poczucie estetyki i wrażliwości poprzez muzykę, biorąc pod uwagę indywidualne predyspozycje uczniów.


ZAPISY:


GAK Wyspa Skarbów
ul. Turystyczna 3
Tel: 58 323 91 15
e-mail: wyspaskarbow@gak.gda.pl


Wstęp Wstęp płatny
Kategoria Muzyka